Firma Profili

HMH Korozyon Kimya ve Sanayi Limited Şirketi 2017 yılında tamamı bilim dünyasından olmak üzerinde alanında uzman kadrosu ile kendi iç bünyesinde faaliyete başlamıştır. Korozyon önleyici kimyasallar ve pas sökücü kimyasallar sektöründe gelişen ve yenilikçi yaklaşımı ile iç ve dış pazar müşterilerine hizmet vermektedir.

Bugun HMH korozyon olarak üretim yelpazemiz altında korozyon önleyici kimyasallar, pas sökücü kimyasallar, su şartlandırma kimyasalları ve çeşitli prosesler için yardımcı kimyasallar bulunmaktadır. Kimyasal üretiminin yanında yeni kimyasal ürünlerin geliştirme çalışmaları ve kimyasal prosesler hakkında danışmanlık hizmetleri de firmanın faaliyeti kapsamı içerisindedir.

Firmamız olarak üretim kalitesine dayalı yüksek performansa sahip ürünler ile hem iç pazarda hem de dış pazarda adından söz ettirmek ve tüm pazarlar için geliştirdiği kurumsal çözümler ile tercih edilen bir imalatçı haline gelmeyi kendine prensip edinmiştir. Bu doğrultuda çevrenin ve müşteri profilinin beklentileri ile uyumlu, sosyal ve etik kurallara uygun yönde hareket etmeyi ana faaliyet esaslarından biri olarak kabul etmiştir.